• Sosyal Ağlarda Takip Et :
BABALAR GÜNÜ KUTLAMASI

Haberin Detayı
BUMİAD Sosyal Sorumluluk ve Planlama Komisyonu Toplantısı

BUMİAD Sosyal Sorumluluk ve Planlama Komisyonu olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Konusunda uzman üyelerimizle, 1/100.000 ölçekli Bursa İl Çevre Düzeni Planını değerlendirdik.

Haberin Detayı
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

Çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin onların omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Yönetimi milletin egemenliğine devreden ve bu büyük günü çocuklara armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve emeği ge

Haberin Detayı
BUMİAD ÜYE ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen Üye Ziyaretleri 13.hafta programı dahilinde, Endüstri Mühendisi Sn. Şafak Ark Beyefendi firması PAR-YAP AHŞAP ÜRÜNLERİ TİC. VE SAN.LTD.ŞTİ. ziyaret edilmiştir.

Haberin Detayı
BUMİAD MALİ GENEL KURUL

BURSA – Bursa Mimar ve Mühendis İş İnsanları Derneği’nin (BUMİAD) Mali Genel Kurulu, üyelerin katılımıyla dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
BUMİAD OHP ETKİNLİĞİ

BURSA - Bursa Mühendis ve Mimar İş İnsanları Derneği (BUMİAD), Nilüfer Belediyesi ile ortak yürüttüğü hizmet projesi kapsamında, Floteks ve Alman Hükümeti'nden sağlanan hibe destekleriyle hayata geçirilen 'Yeni Paket Atık Su Arıtma Tesisi'nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
GESİAD ZİYARETİ

BUMİAD Yönetim Kurulu olarak, GESİAD Başkanı Sayın Murat Kaya ve Yönetim Kurulu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Haberin Detayı
BUMİAD ÜYE ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen Üye Ziyaretleri 12.hafta programı dahilinde, Kimya Yüksek Mühendisi Sn. V. Celal Beysel Beyefendi firması FLOTEKS PLASTİK TİC. VE SAN. A.Ş.‘de ziyaret edilmiştir.

Haberin Detayı
BUMİAD ÜYE ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen Üye Ziyaretleri 11.hafta programı dahilinde, Elektronik Mühendisi Sn. Orhan Sayın Beyefendi firması ELEKTRON MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.‘de ziyaret edilmiştir. Üyemize misafirperverliği için tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. Saygılarımızla

Haberin Detayı
BUMİAD AKADEMİ 9. TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

BUMİAD AKADEMİ 9. TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bursa Mühendis ve Mimar İş İnsanları Derneği (BUMİAD) üyelerine yönelik gerçekleştirdiği seminerlerde son olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nu (KVKK) ele aldı. BUMİAD Dernek Merkezinde gerçekleşen seminere; BUMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şaban B

Haberin Detayı
BEBKA TOPLU İMZA TÖRENİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Şaban Bozdemir ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Özcan Gök Beyefendiler BEBKA "2019 Yılı Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı" toplu imza törenine katılım sağladılar.

Haberin Detayı
BUMİAD ÜYE ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen Üye Ziyaretleri 10.hafta programı dahilinde, Makine Mühendisi Sn. Süleyman Selçuk Çelik Beyefendi firması MEKLAS GRUP ‘da ziyaret edilmiştir.

Haberin Detayı

Sonraki