Bursa Mimar ve Mühendis İş İnsanları Derneği’nin (BUMİAD) Mali Genel Kurulu, üyelerin katılımıyla dernek merkezinde gerçekleştirildi.

BURSA – Bursa Mimar ve Mühendis İş İnsanları Derneği’nin (BUMİAD) Mali Genel Kurulu, üyelerin katılımıyla dernek merkezinde gerçekleştirildi.

2020 bütçesinin oybirliğiyle kabul edildiği toplantıda konuşan ve derneğin faaliyetleri ile gelecek dönem hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan BUMİAD Başkanı Şaban Bozdemir, “Nilüfer Belediyesi ile yürüttüğümüz projede önemli bir işe imza attık. Şehrimize fayda sağlayacak projeler için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Toplantının açılışında konuşan BUMİAD Başkanı Şaban Bozdemir, Mali Genel Kurula katılan üyelere teşekkür etti. BUMİAD’ın kuruluşundan itibaren, dernekte farklı görevler aldığını hatırlatan Bozdemir, “Çoğunluksuz bir toplantı olsa da, sizlerin toplantımıza olan yoğun katılımı, bizim çok diri ve köklü bir aile olduğumuzu gösteriyor. Ben de bu ailenin bir parçası olmaktan ve Yönetim Kurulu Başkanlığını görevini yerine getirmekten gurur duyuyorum. Ben bu ailenin içinde  yer almanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden BUMİAD’ı istenilen bir dernek yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı sadece bir üye  değil, derneğimize değer katacak  isimler olarak görüyoruz” dedi.

Derneğin bütçesi kabul edildi
Divan Başkanlığını İlker Özaslan’ın, yardımcılıklarını M. Derya Kangal ve Gürsel Arslan’ın yaptığı Mali Genel Kurul Toplantısında, BUMİAD’ın 2019 yılı çalışmaları değerlendirildi ve 2020 yılı için hazırlanan tahmini bütçe ve diğer gündem maddeleri oybirliğiyle kabul edildi.